AfterlightImage.HEIC

STM

Symptotermální metoda Sensiplan

Jsem certifikovanou lektorkou STM a učím ženy i muže o tom, jak funguje společná plodnost páru. 

Learn More

Nabízím :

Vyhodnocení záznamu online

100

Nevíte si rady s vyhodnocením svého záznamu? 
Teprve s STM začínáte nebo nastala neobvyklá situace?
Nebojte se ozvat a říct si o pomoc. 
Získáte tak jistotu ve vyhodnocování a postupně se naučite dělat si jej sami.

Konzultace záznamu

350

Začínáte s STM a potřebujete podporu?Chcete si ujasnit pravdila?
Sejdeme se v kavárně nebo si sjednáme online schůzku a vyhodnotíme společně Váš záznam, kdy si ujasníte pravdila STM. Zodpovím Vám případné dotazy a dovysvětlím vše, co není jasné.

Workshop/přednáška

od 250/osobu

Můžu přijet k Vám domů udělat přednášku pro uzavřený kruh lidí. 

Ve vašem bezpečném prostoru s ohledem na Vaše přání a požadavky. 

Možnost také online.

Infromace ohledně veřejných přednáškách najdete v sekci kalendář akcí.

Povídání o STM, početí s Janitou

S Janou Urbánkovou z jemné tváře ženství jsme si povídali o symptotermální metodě, vědomém početí, mém příběhu a mnohém dalším...

"O symptotermální metodě s Bárou Lunou.

Nedávno tato moudrá žena

Barbora Luna Chvátalová

sdílela ve stories důležitá fakta o ženském cyklu, těhotenství a STM (symptotermální metodě).

Například, že jen 13% žen má menstruační cyklus trvající 28 dní (lunární cyklus trvá 29,5 dne). Přesto 99% těhotenských tabulek vám vypočítá termín porodu dle 28denního cyklu! Pak se není čemu divit, že jsou ženy ve stresu, když "přenášejí", dochází k naprosto zbytečným tlakům ze strany zdravotníků, vyvolávačkám a zásahům do přirozeného "timingu" dítěte připravujícího se na zrození.

Symptotermální metoda není jen metoda přirozené antikoncepce, ale pomůže vám lépe poznat své tělo skrze menstruační cyklus, který je naprosto individuální a může trvat různě dlouho. Podle STM si pak můžete velmi dobře stanovit dobu ovulace a tím si pomoci k přirozenému a plánovanému početí, nebo mu naopak zabránit , a stejně tak dobře si můžete vypočítat předpokládaný termín vašeho porodu.

Rozhovor s Bárou je nejen o STM, ale také o úctě k ženskému tělu, k milostnému aktu a k početí samotnému. Natáčely jsme ho na podzim pro on-line kurz Živá žena, ale už tenkrát jsme se domluvily, že chceme toto téma šířit, a tak teď děláme. Přeju pěkný poslech a budu se těšit, co na STM budete říkat... teda psát."

87942658_10220947478027314_5542977031488

Co se na mých přednáškách či konzultacích se mnou můžeš dozvědět?

Plodnost, menstruační cyklus, Symptotermální metoda. 

Víš, jak funguje naše ženské tělo? 
Znáš fáze menstruačního cyklu? 
Víš jak s ním pracovat? 
A víš, že existuje metoda STM, která ti může pomoc tvůj cyklus pochopit, vidět, co se v tvém těle děje a ještě jí můžeš používá jako formu “přirozené antikoncepce” nebo jako podporu pro početí;) 

Povíme si základní informace o fungování ženského cyklu, o anatomii, různých možnostech antikoncepce a hlavně, jak funguje STM? Aneb fertility awereness method? 

Vycházím ze svých vlastních zkušenosti, STM používám už pět let jako úspěšné vyhýbání se početí;), a také z informací, které jsem se naučila během lektorského certifikovaného kurzu Symptotermální metody u paní doktorky Lázničkové.

IMG_7673_edited.jpg
4.jpg
6.jpg
3.jpg
IMG_5082.jpeg
5.jpg

Mé zamyšlení

"Tento víkend jsem byla na semináři pro poradce STM.

Jsem velmi vděcná, že jsem se k této metodě, pochopení vlastního těla, dostala velmi brzy a použivám ji, funguje, a teď jí budu moc předávat dál.

Myslím, že je čas, abychom vzali zodpovědnost za naši plodnost zpátky do svých rukou a nenechávali ji na práškách, miniaturních předmětech, nebo v budoucnu čipech, které do našeho těla vyplavují umělé hormony, nebo vytvaří “zánět” (tělísko). To, co se pak v našem těle děje, je řízeno programově, na základě vnějších podnětů a naše tělo ztrácí přirozenou schopnost vyplavování vlastních hormonů, popřípadě bojuje a snaží se vypudit cizí těleso (tělísko).

A pak se divíme, že jsme otupělé, naštvané, bolavé, ztracíme touhu, a kupodivu pak nejsme schopné přirozeně otěhotnět! Nehledě na to, že vhodnou dobu na přirozené početí kvůli umělé hladině hormonů vetšinou přejdeme, aniž by jsme něco cítili. A pak už nezbývá jiné cesty než opět zasáhnout zvenku.

Komentovat “zmrzlíky” ani nebudu.

Doufám, že je ještě cesty zpět, že naše těla jsou moudrá a my stále dost při smyslech, aby jsme si uvědomovali o co tady jde.

A to o Živý Život!"

Facebook 28.5.2019

STM

Existuje metoda, která nás chrání před otěhotněním nebo nám otěhotnět pomáhá. Můžeme díky ní poznat naše tělo a vidět, co se děje v rámci našich cyklů.
Víte, že k početí dochází pouze v pár minutách z celého cyklu?
Ale spermie dokáže v plodném prostoru dělohy počkat až sedm dni?
A víte, že s touto metodou můžete všem těmto zázrakům a fungování těla porozumět a vědomě je využívat?
Mít svou plodnost ve svých rukou.
Bez házení zodpovědnosti na léky, doktory, tělíska, programy... vidět ji před sebou na papíře a cítit ji ve svém těle.
Toto je ta největší magie a mně je jí ctí vám ji předat

"Zúčastnila jsem se přednášky Báry na téma symptotermalní metody. Jsem moc ráda, že jsem přišla, protože i když toto téma je hodně intimní s Bárou se mi mluvilo velmi přirozeně a s pocitem lehkosti. Díky této otevřenosti jsem se dozvěděla spoustu nových informací a i kdybych se nakonec rozhodla tuto metodu nepraktikovat, tak mi některé detaily objasnily co se ve mně děje a jak s tím pracovat a čeho si všímat. ❤️ Moc děkuju za zkušenost, všem vřele doporučuji!"

D.K.

barboračb(48).jpeg

Kontakt

Máte na mě nějaký dotaz?
Kontaktujte mě

Děkujeme za odeslání!