top of page

Klub s
Individuální podporou

Poznej svůj cyklus 
díky symptotermální metodě (STM)

 

Otevíráme brány klubu STM do 17.7.! 
Můžeš se k nám přidat a získat informace i podporu k STM!
Měj konečně plodnost ve svých rukou


Přidej se k nám!


Klub STM jsme vytvořily s přáním poskytnou ženám, které se chtějí v oblasti plodnosti a zdraví ženy dále vzdělávat, místo podpory.
 

 • Znáš Symptotermální metodu, ale stále si nejsi jistá ve vyhodnocování cyklů?
   

 • Už STM praktikuješ, ale chtěla bys více praxe?

 • Toužíš být v komunitě podobně naladěných žen?

 • Chceš hlouběji poznávat svůj cyklus a podpořit své zdraví?

 

Ukážeme Ti nástroj, díky kterému jednou provždy porozumíš své plodnosti.

Budeš s naprostou jistotou vědět, jestli u Tebe probíhá ovulace, a následně kdy můžeš očekávat menstruaci.

 

Nemusíš už do sebe ládovat umělé hormony a prožívat každý měsíc umělou menstruaci.

 

 

Nemusíš se dokonce ani bát, že v neplodném období otěhotníš a tento čas můžeš využít naprosto tak, jak chceš. Třeba trénovat novou metodu nehormonální antikoncepce nebo se rozhodnout pro miminko společně s partnerem. 

DSC01253.jpg

Co v klubu najdeš?

 • 1 x za měsíc vyhodnocení tvého cyklu 

 • 1x za týden diskuzní vlákno s vlastními cykly 

 • 1x za týden zkušební cyklus k vyhodnocení 

 • 1x za týden připomenutí pravidel STM

 • 1x za měsíc rozhovor s hostem 

 • 1x za měsíc online poradna 

 • 1x za dobu členství možnost SOS soukromé konzultace 

 • Přistup do členské sekce

 • Uzavřená facebooková skupina

Součástí klubu nejsou základy STM. Ty se nacházejí samostatně v kurzu. Klub slouží jako podpora, kurz je čistě samo vzdělávací

+

Záznamové tabulky s deníkem a tahákem pravidel STM

Rozhovory s hosty z minulého roku

Možnost přidat se k nám do klubu máš do 17.7.2022
Přihlašování končí za:

Nástrojem pro uchopení plodnosti do svých rukou je symptotermální metoda SENSIPLAN (STM), vyvinutá už na konci 80. let řadou předních lékařských odborníků v Německu. Metoda prověřená řadou studií na tisících ženách. Metoda, která pomáhá denně tisícům dalších žen a párů. Metoda, která je pro mnoho z nich životním stylem. 

Možná jsi už o STM slyšela, ale nevěděla jsi, jak a kde začít.

Možná, už jsi někdy o STM slyšela, ale nedokázala ses měřit každý den.

 

Možná už jsi s STM začala, ale ztratila ses v tabulkách nebo jsi nenašla pochopení u svého partnera.

 

 

Možná nemáš doma správný teploměr?

DSC01406.jpg

Ať tak či onak, moc dobře Ti rozumíme. Ještě před pár lety jsme na tom byly dost podobně. Až praxe a podpora nás ujistily, že opravdu funguje!

STM nám postupně otevírala cestu k našemu cyklu. Ukázala nám nejen, že máme dny, kdy se můžeme bez obav milovat naplno bez jakékoli antikoncepce, ale také nám pomohla ve stanovení termínu porodu srovnatelného s ultrazvukovým vyšetřením!

Po porodu jsme si ji osvěžily a začaly ji znovu používat ještě než nám cyklus znovu naběhl.

Věděla jsi, že po porodu nejdříve přichází ovulace a až poté menstruace? Proto tolik párů často otěhotní ještě předtím, než žena začne znovu menstruovat. 

IMG_20220302_145311.jpg

Povíme Ti, jak jsme to měly my.

Adél s STM začínala poté, co objevila FB skupinku Přirozená antikoncepce a díky podpoře úžásné Katy Juřenčákové ji začala hned používat. Chtěla ji znát více do detailu, proto si postupem času udělala i lektorský kurz STM od organizace CENAP. Její kniha Život bez hormonální antikoncepce na podobnou cestu navedla řadu dalších žen a tak se začala i symtotermální metoda postupně šířit. STM pomohla Adél stanovit správný termín porodu, protože přesně věděla, kdy u ní proběhla ovulace. Po porodu se k STM vrátila po roce intenzivního kojení a teď si díky této metodě ověřuje, jestli je její cyklus skutečně zdravý i bez lékařského vyšetření.

 

 

Bára s STM začínala ještě o kapánek dříve. Několik let před porodem ji s partnerem používaly jako metodu antikoncepce a pomohla jim vědomě počít miminko a také stanovit správný termín porodu. Teď po porodu Báře pomáhá stanovit plodné a neplodné období a ukázat, zda má zdravý cyklus. 

Co na to říká muž?

  Dokázaly jsme to my, můžeš i Ty!

  Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené. STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl.

 

 

 

Zároveň díky ní poznáváme neskutečné množství informací o našem těle. A to nám dodává velkou dávku sebejistoty. Vědět, jak na tom zdravotně jsme a kdy se opravdu chránit a kdy je to zbytečné je velké plus!

 

 

 

A když nám v tom naši muži ještě fandí a společně si důvěřujeme, posunuje to naše vztahy do úplně jiné roviny.

 

 

 

Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené.

 

 

 

STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl!

STM pomáhá nejen nám, ale také ženám, které loni prošly s námi klubem "Poznej svůj cyklus."

5.png
4.png

A dále...

"Přesně vím, kdy došlo k ovulaci a následně vím, kdy očekávat MS (za cca 13 dní), takže mě jentak něco nezaskočí nepřipravenou a těhotenský test si není třeba dělat vubec. Taky už vím, že je celkem normální být nafouklá během ovulace. Poznala jsem svůj čípek a ač není potřeba, i tak ho téměř denně zkoumám ve sprše. Svůj plodný sekret beru mnohem lépe, ať si klidně teče, protože je zdravej (jen je potřeba vyměnit přes den kalhotky :D) a co se týká teploty tak je to mazec vidět, co a jak tělo "rozhodí" (někdy stačí ponocování a teplota je rázem o 0,2 výš... ani se nemusím dotknout alkoholu)."

Petra Kubíčková

 "Pochopení, že s cyklem jde udělat spoustu věcí. Jak pozitivním směrem, tak i negativním. A jak je nesmírně důležité se díky stm v sobě orientovat a naslouchat si."

Adéla

"Mám přehled, kdy byla MS, ovulace, nějaký problémy atd. Určitě ji vnímám jako výhodu ji znát a používat. 

Je skvělí, že STM učíte další ženy."

Petra Krchová

Kdo je "ta" Adél a "ta" Bára, kteří vás povedou v klubu po ceou dobu?

Adela_Novakova2.jpg

Mgr. Adéla Kazdová

Zakladatelka život bez HA

Spoluzakladatelka nehormonálka.cz

Adéla díky zkušenosti s knihou Život bez hormonální antikoncepce otevřela oči a inspirovala několik stovek (možná tisíců) žen ke své plodnosti bez umělých hormonů. Společně s dalšími ženami stojí za poradnou antikoncepce Nehormonálka.cz a tvoří podpůrné prostředí pro každou ženu, která si chce namixovat ideální nehormonální antikoncepci. Symptotermální metoda je jejím základem, ze kterého vychází a díky kterému se orientuje ve svém zdraví. 

Bára je poradkyně symptotermální metody, sama je její uživatelskou již pět let, díky ní také vědomě otěhotněla. Provází ženy při soukromých konzultacích a učí je vědomé plodnosti v rámci ženských