top of page
IMG_20220302_145405.jpg

Otevíráme brány klubu STM do 17.7.! 
Můžeš se k nám přidat a získat informace i podporu k STM!
Měj konečně plodnost ve svých rukou


Přidej se k nám do klubu na 1 měsíc nebo 3 měsíce.

Chtěla bys také zažívat ten pocit svobody a jistoty při milování?

Znát skutečně své plodné a neplodné dny a rozhodnout se, jak s nimi naložíš?

Jestli se budeš “chránit” nebo se naopak vědomě rozhodneš počít miminko?

Věděla jsi, že jsi plodná jen pár dní v měsíci?

Ukážeme Ti nástroj, díky kterému jednou provždy porozumíš své plodnosti.

Budeš s naprostou jistotou vědět, jestli u Tebe probíhá ovulace, a následně kdy můžeš očekávat menstruaci.

 

Nemusíš už do sebe ládovat umělé hormony a prožívat každý měsíc umělou menstruaci.

 

 

Nemusíš se dokonce ani bát, že v neplodném období otěhotníš a tento čas můžeš využít naprosto tak, jak chceš. Třeba trénovat novou metodu antikoncepce nebo se rozhodnout pro miminko společně s partnerem. 

DSC01253.jpg

Tímto nástrojem je symptotermální metoda SENSIPLAN (STM), vyvinutá už na konci 80. let řadou předních lékařských odborníků v Německu. Metoda prověřená řadou studií na tisících ženách. Metoda, která pomáhá denně tisícům dalších žen a párů. Metoda, která je pro mnoho z nich životním stylem. 

Možná jsi už o STM slyšela, ale nevěděla jsi, jak a kde začít.

Možná, už jsi někdy o STM slyšela, ale nedokázala ses měřit každý den.

 

Možná už jsi s STM začala, ale ztratila ses v tabulkách nebo jsi nenašla pochopení u svého partnera.

 

 

Možná nemáš doma správný teploměr?

DSC01406.jpg

Ať tak či onak, moc dobře Ti rozumíme. Ještě před pár lety jsme na tom byly dost podobně. Až praxe a podpora nás ujistily, že opravdu funguje!

STM nám postupně otevírala cestu k našemu cyklu. Ukázala nám nejen, že máme dny, kdy se můžeme bez obav milovat naplno bez jakékoli antikoncepce, ale také nám pomohla ve stanovení termínu porodu srovnatelného s ultrazvukovým vyšetřením!

Po porodu jsme si ji osvěžily a začaly ji znovu používat ještě než nám cyklus znovu naběhl.

Věděla jsi, že po porodu nejdříve přichází ovulace a až poté menstruace? Proto tolik párů často otěhotní ještě předtím, než žena začne znovu menstruovat. 

IMG_20220302_145311.jpg

Povíme Ti, jak jsme to měly my.

Adél s STM začínala poté, co objevila FB skupinku Přirozená antikoncepce a díky podpoře úžásné Katy Juřenčákové ji začala hned používat. Chtěla ji znát více do detailu, proto si postupem času udělala i lektorský kurz STM od organizace CENAP. Její kniha Život bez hormonální antikoncepce na podobnou cestu navedla řadu dalších žen a tak se začala i symtotermální metoda postupně šířit. STM pomohla Adél stanovit správný termín porodu, protože přesně věděla, kdy u ní proběhla ovulace. Po porodu se k STM vrátila po roce intenzivního kojení a teď si díky této metodě ověřuje, jestli je její cyklus skutečně zdravý i bez lékařského vyšetření.

 

 

Bára s STM začínala ještě o kapánek dříve. Několik let před porodem ji s partnerem používaly jako metodu antikoncepce a pomohla jim vědomě počít miminko a také stanovit správný termín porodu. Teď po porodu Báře pomáhá stanovit plodné a neplodné období a ukázat, zda má zdravý cyklus. 

Co na to říká muž?

  Dokázaly jsme to my, můžeš i Ty!

  Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené. STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl.

 

 

 

Zároveň díky ní poznáváme neskutečné množství informací o našem těle. A to nám dodává velkou dávku sebejistoty. Vědět, jak na tom zdravotně jsme a kdy se opravdu chránit a kdy je to zbytečné je velké plus!

 

 

 

A když nám v tom naši muži ještě fandí a společně si důvěřujeme, posunuje to naše vztahy do úplně jiné roviny.

 

 

 

Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené.

 

 

 

STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl!

Image by Devon Divine

STM Ti nabízí

Vědomou cestu k těhotenství

Modely spodního prádla

Díky symptotermální metodě

Můžeš porozumět své plodnosti

Pár na pláži

 STM

Můžeš používat jako formu přirozené antikoncepce

STM pomáhá nejen nám, ale také ženám, které loni prošly s námi klubem "Poznej svůj cyklus."

5.png
4.png

A dále...

"Přesně vím, kdy došlo k ovulaci a následně vím, kdy očekávat MS (za cca 13 dní), takže mě jentak něco nezaskočí nepřipravenou a těhotenský test si není třeba dělat vubec. Taky už vím, že je celkem normální být nafouklá během ovulace. Poznala jsem svůj čípek a ač není potřeba, i tak ho téměř denně zkoumám ve sprše. Svůj plodný sekret beru mnohem lépe, ať si klidně teče, protože je zdravej (jen je potřeba vyměnit přes den kalhotky :D) a co se týká teploty tak je to mazec vidět, co a jak tělo "rozhodí" (někdy stačí ponocování a teplota je rázem o 0,2 výš... ani se nemusím dotknout alkoholu)."

Petra Kubíčková

 "Pochopení, že s cyklem jde udělat spoustu věcí. Jak pozitivním směrem, tak i negativním. A jak je nesmírně důležité se díky stm v sobě orientovat a naslouchat si."

Adéla