IMG_20220302_145405.jpg

Otevíráme brány klubu STM do 17.7.! 
Můžeš se k nám přidat a získat informace i podporu k STM!
Měj konečně plodnost ve svých rukou


Přidej se k nám do klubu na 1 měsíc nebo 3 měsíce.

Chtěla bys také zažívat ten pocit svobody a jistoty při milování?

Znát skutečně své plodné a neplodné dny a rozhodnout se, jak s nimi naložíš?

Jestli se budeš “chránit” nebo se naopak vědomě rozhodneš počít miminko?

Věděla jsi, že jsi plodná jen pár dní v měsíci?

Ukážeme Ti nástroj, díky kterému jednou provždy porozumíš své plodnosti.

Budeš s naprostou jistotou vědět, jestli u Tebe probíhá ovulace, a následně kdy můžeš očekávat menstruaci.

 

Nemusíš už do sebe ládovat umělé hormony a prožívat každý měsíc umělou menstruaci.

 

 

Nemusíš se dokonce ani bát, že v neplodném období otěhotníš a tento čas můžeš využít naprosto tak, jak chceš. Třeba trénovat novou metodu antikoncepce nebo se rozhodnout pro miminko společně s partnerem. 

DSC01253.jpg

Tímto nástrojem je symptotermální metoda SENSIPLAN (STM), vyvinutá už na konci 80. let řadou předních lékařských odborníků v Německu. Metoda prověřená řadou studií na tisících ženách. Metoda, která pomáhá denně tisícům dalších žen a párů. Metoda, která je pro mnoho z nich životním stylem. 

Možná jsi už o STM slyšela, ale nevěděla jsi, jak a kde začít.

Možná, už jsi někdy o STM slyšela, ale nedokázala ses měřit každý den.

 

Možná už jsi s STM začala, ale ztratila ses v tabulkách nebo jsi nenašla pochopení u svého partnera.

 

 

Možná nemáš doma správný teploměr?

DSC01406.jpg

Ať tak či onak, moc dobře Ti rozumíme. Ještě před pár lety jsme na tom byly dost podobně. Až praxe a podpora nás ujistily, že opravdu funguje!

STM nám postupně otevírala cestu k našemu cyklu. Ukázala nám nejen, že máme dny, kdy se můžeme bez obav milovat naplno bez jakékoli antikoncepce, ale také nám pomohla ve stanovení termínu porodu srovnatelného s ultrazvukovým vyšetřením!

Po porodu jsme si ji osvěžily a začaly ji znovu používat ještě než nám cyklus znovu naběhl.

Věděla jsi, že po porodu nejdříve přichází ovulace a až poté menstruace? Proto tolik párů často otěhotní ještě předtím, než žena začne znovu menstruovat. 

IMG_20220302_145311.jpg

Povíme Ti, jak jsme to měly my.

Adél s STM začínala poté, co objevila FB skupinku Přirozená antikoncepce a díky podpoře úžásné Katy Juřenčákové ji začala hned používat. Chtěla ji znát více do detailu, proto si postupem času udělala i lektorský kurz STM od organizace CENAP. Její kniha Život bez hormonální antikoncepce na podobnou cestu navedla řadu dalších žen a tak se začala i symtotermální metoda postupně šířit. STM pomohla Adél stanovit správný termín porodu, protože přesně věděla, kdy u ní proběhla ovulace. Po porodu se k STM vrátila po roce intenzivního kojení a teď si díky této metodě ověřuje, jestli je její cyklus skutečně zdravý i bez lékařského vyšetření.

 

 

Bára s STM začínala ještě o kapánek dříve. Několik let před porodem ji s partnerem používaly jako metodu antikoncepce a pomohla jim vědomě počít miminko a také stanovit správný termín porodu. Teď po porodu Báře pomáhá stanovit plodné a neplodné období a ukázat, zda má zdravý cyklus. 

Co na to říká muž?

  Dokázaly jsme to my, můžeš i Ty!

  Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené. STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl.

 

 

 

Zároveň díky ní poznáváme neskutečné množství informací o našem těle. A to nám dodává velkou dávku sebejistoty. Vědět, jak na tom zdravotně jsme a kdy se opravdu chránit a kdy je to zbytečné je velké plus!

 

 

 

A když nám v tom naši muži ještě fandí a společně si důvěřujeme, posunuje to naše vztahy do úplně jiné roviny.

 

 

 

Oběma nám na začátku pomohla podpora od zkušenějších žen, spousta další inspirace třeba v tom, jakou antikoncepci s STM kombinovat nebo zjistit, jestli je naše tělo a náš cyklus na těhotenství připravené.

 

 

 

STM je daleko více než jen “metoda”, je to náš životní styl!

Image by Devon Divine

STM Ti nabízí

Vědomou cestu k těhotenství

Modely spodního prádla

Díky symptotermální metodě

Můžeš porozumět své plodnosti

Pár na pláži

 STM

Můžeš používat jako formu přirozené antikoncepce